Doradca ds. Klientów Biznesowych sieci T-Mobile

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 20.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CEL-R Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Agent T-Mobile Polska poszukuje:

Doradców ds. Klientów Biznesowych sieci T-Mobile

na terenie:

Gdańska (pomorskie)
Olsztyna (warmińsko-mazurskie)
Poznania (wielkopolskie)
Warszawy (mazowieckie)
Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie)
Białystok (podlaskie)
Lublin (lubelskie)
Kielce (świętokrzyskie)
Rzeszów (podkarpackie)
Kraków (małopolskie)
Katowice (śląskie)
Łódź (łódzkie)
Wrocław (dolnośląskie)
Szczecin (zachodnio-pomorskie)
Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Opole (opolskie)

Główne zadania:

  • obsługa Klientów z dedykowanej bazy
  • pozyskanie nowych Klientów na usługi T-Mobile
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja zadań zgodnych ze strategią firmy
  • raportowanie wyników i bieżących działań

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta biznesowego,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług FIX i ICT
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy o nowych produktach
  • dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, komunikatywność
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • własny samochód

Oferujemy:

  • wieloskładnikowy system wynagrodzenia (podstawa + prowizja za zawarte kontrakty, premia za realizację planów sprzedaży)
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie merytoryczne

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, zdjęcie oraz CV (życiorys) z dopiskiem miasta, którego ogłoszenie dotyczy za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się