Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. kluczowych klientów – Handlowiec

PHU BOWI Eugeniusz BorówkaO firmie

  • Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Zambrów, Monkinie (pow. augustowski), Augustów

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Chcesz się rozwijać w branży oświetleniowej, posiadasz umiejętności w skutecznej sprzedaży i chcesz mieć możliwość wysokich zarobków to właśnie Ciebie szukamy!

Nasze wymagania

  • posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pozyskiwania klientów

  • dużą chęć do pracy i jesteś amibitny/ambitna

  • interesuje Cię rynek oświetleniowy

  • doświadczenie min. 2 lata w branży elektrycznej, budowlanej lub oświetleniowej

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pensję

  • za efekty i sukcesy w sprzedaży wypłacamy wysoką prowizję

  • udostępniamy oczywiście podstawowe narzędzia pracy - komputer, telefon komórkowy oraz samochód służbowy przeznaczony do odwiedzin klientów

O nas

PHU BOWI www.bowi.com.pl jest dostawcą artykułów oświetlenia LED oraz artykułów elektrotechnicznych. Oferujemy szeroki wybór lamp LED do oświetlenia domowego i przemysłowego. Mamy wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o światło LED i akcesoria z nim związane. Nasi projektanci świetlenia LED i wyspecjalizowana obsługa pomogą dobrać odpowiednie światło LED pod konkretną inwestycję, biorąc pod uwagę barwę i moc świecenia oraz inne paramenty oświetlenia LED.