Logo Pracuj.pl

Doradca ds. kluczowych klientów – Handlowiec

PHU BOWI Eugeniusz BorówkaO firmie

  • Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo, Bartoszyce
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Chcesz się rozwijać w branży oświetleniowej, posiadasz umiejętności w skutecznej sprzedaży i chcesz mieć możliwość wysokich zarobków to właśnie Ciebie szukamy!

Nasze wymagania

  • posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pozyskiwania klientów
  • dużą chęć do pracy i jesteś amibitny/ambitna
  • interesuje Cię rynek oświetleniowy
  • doświadczenie min. 2 lata w branży elektrycznej, budowlanej lub oświetleniowej

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pensję
  • za efekty i sukcesy w sprzedaży wypłacamy wysoką prowizję
  • udostępniamy oczywiście podstawowe narzędzia pracy - komputer, telefon komórkowy oraz samochód służbowy przeznaczony do odwiedzin klientów

O nas

PHU BOWI www.bowi.com.pl jest dostawcą artykułów oświetlenia LED oraz artykułów elektrotechnicznych. Oferujemy szeroki wybór lamp LED do oświetlenia domowego i przemysłowego. Mamy wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o światło LED i akcesoria z nim związane. Nasi projektanci świetlenia LED i wyspecjalizowana obsługa pomogą dobrać odpowiednie światło LED pod konkretną inwestycję, biorąc pod uwagę barwę i moc świecenia oraz inne paramenty oświetlenia LED.

Doradca ds. kluczowych klientów – Handlowiec, Braniewo