Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

doradca ds kosmetyków naturalnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz zdobyć doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Interesujesz się tematyką naturalnych kosmetyków, ekologią bądź zdrowym stylem życia? Jeżeli tak - nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Aktualnie dla naszego klienta, właściciela luksusowych kosmetyków naturalnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. kosmetyków naturalnych.

    Nr ref.: /65/01/2019/JB/36239
    Warszawa
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie (22 PLN brutto/h),
    • szkolenia produktowe,
    • samodzielną pracę z wysokiej jakości kosmetykami naturalnymi dla dynamicznie rozwijającej się marki premium,
    • możliwość rozwoju,
    • zatrudnienie na cały etat na umowę zlecenie,
    • elastyczny grafik,
    • lokalizacja sklepu: lotnisko Chopina,
    • pracę w ciekawym otoczeniu.
    zadania
    • profesjonalna obsługa klientów,
    • doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry oraz doboru oferowanych kosmetyków,
    • dbałość o wizerunek marki Phenomé,
    • budowanie relacji z klientami oraz personelem sklepu zlokalizowanego w strefie wolnocłowej,
    • dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
    oczekujemy
    • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
    • co najmniej średniego wykształcenia (mile widziany: status studenta / osoby uczącej się),
    • wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry,
    • mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży kosmetyków naturalnych bądź kosmetyków marki premium,
    • otwartości, entuzjazmu i wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • zaangażowania w wykonywaną pracę,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • gotowości do zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu kosmetyków i pielęgnacji cery,
    • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie tematyką naturalnych kosmetyków/ ekologii / zdrowego stylu życia.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47