Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. leasingu

"Pośrednictwo Finansowe" Daniel Kubiak

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 50019 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 50019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców i Klientów

  • Opieka nad Klientem

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla Klientów

  • Doradztwo w zakresie wykorzystania produktu

  • Sporządzanie aplikacji leasingowych, kredytowych i ich procesowanie

  • Nastawienie na realizację założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów i dostawców nie koniecznie w branży finansowej

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Mobilność

  • Mile widziane znajomość branży rolnej, medycznej, transportowej bądź przemysłowej.

To oferujemy

  • Duży teren działania

  • Indywidualnie ustalona forma zatrudnienia (działalność gospodarcza, zlecenie, umowa o pracę)

  • Nieograniczony czas pracy regulowany przez kandydata

  • Współpracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Wsparcie w każdym etapie pracy

  • Możliwość traktowania stanowiska jako pracy dodatkowej

  • Oferta skierowana również dla sprzedawców maszyn i urządzeń każdego segmentu rynku jako uzupełnienie oferty sprzedażowej

O nas

Jesteśmy firmą brokerską działającą dla dużej polskiej korporacji. Finansujemy w formie leasingu bądź kredytu wszystkie podmioty gospodarcze, a w szczególności rolnictwo, medycynę, transport i przemysł. Posiadamy również w ofercie produkty dla klientów indywidulanych.