Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Leasingu Samochodów Osobowych

GO-leasing Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów zainteresowanych leasingiem i samochodami wraz z nowoczesnymi formami ich finansowania jak Leasing z Gwarancją Zwrotu, wynajem długoterminowy czy CFM, a także innymi produktami finansowymi z oferty GO-leasing,

  • Kompleksowe i profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego rodzaju, modelu i marki samochodu oraz formy finansowania dopasowanego do oczekiwań Klientów,

  • Monitoring i koordynacja procesowanych wniosków leasingowych i kredytowych,

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami samochodów, przedstawicielami firm leasingowych, banków oraz innymi partnerami biznesowymi GO-leasing.

  • Współudział w dalszym rozwoju obszaru sprzedaży samochodów wraz z ich atrakcyjnym finansowaniem przez sieć GO-leasing.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, branży finansowej, na rynku B2B, szczególnie w sprzedaży samochodów, leasingu lub najmu długoterminowego (CFM) – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie leasingowej, u dealera lub brokera samochodowego)

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,

  • Zdolności analityczne, dokładność, terminowość, samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem,

  • Niekaralność.

To oferujemy

  • Możliwość działania w najlepszej sieci brokerów leasingu i samochodów w Polsce – dostęp do bardzo szerokiej oferty w atrakcyjnych rynkowo cenach dla klientów,

  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,

  • Atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),

  • Formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata,

  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem,

  • Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego menadżera,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie. Wszystkie osoby w naszej firmie mają równe szanse zatrudnienia i awansu w oparciu o ich zaangażowanie, umiejętności, kwalifikacje i predyspozycje do samodzielnej pracy.

GO-leasing Sp. z o.o.

GO-leasing to największa w Polsce partnerska sieć niezależnych brokerów leasingu i samochodów. Obecnie działamy w 60 oddziałach w całej Polsce, obsługujemy Klientów na terenie całego kraju – pozyskaliśmy ich już ponad 12.000!

Współpracujemy na bardzo dobrych warunkach z blisko 40 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, a także z ok. 70 dealerami samochodowymi – dzięki temu mamy dostęp do atrakcyjnej i szerokiej oferty leasingu, wynajmu długoterminowego, kredytów samochodowych oraz kredytów dla firm, a także bardzo atrakcyjnej cenowo oferty samochodów wraz z finansowaniem (https://go-auto.pl/).

Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Więcej o nas: https://go-leasing.pl/

Przewiń do profilu firmy