Logo Pracuj.pl

Doradca ds. leasingu w sektorze maszyn i urządzeń

Societe Generale Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług finansowych i reprezentowanie spółki w kontaktach z producentami i dealerami maszyn i urządzeń (przemysłowych, budowlanych)
  • rozbudowa portfela klientów w Regionie
  • organizowanie spotkań i prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej i kredytowej
  • utrzymanie stałej i dobrej relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe od 3 do 7 lat, w tym minimum 3 lata w handlu
  • odpowiedzialność w realizowaniu przydzielonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • energiczne i przyjazne usposobienie
  • otwartość na ludzi
  • chęć uczenia się i stosowania nowych umiejętności
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży finansowej oraz języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenie dotyczące sprzedaży usług leasingowych i pożyczek
  • pracę wśród dynamicznych i ciekawych ludzi
  • możliwość poszerzania horyzontów biznesowych
  • satysfakcjonujący, motywacyjny system wynagrodzenia
  • odpowiednie narzędzia pracy pozwalające na realizację planu sprzedażowego (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • kafeteria benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, łódź firmowa do prywatnego użytku).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dofinansowanie do 2-tygodniowego wypoczynku
  • kafeteria benefitów

Societe Generale Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Należymy do międzynarodowej grupy finansowej Societe Generale i jesteśmy częścią Societe Generale Equipment Finance, największej grupy leasingowej w Europie.

Z sukcesami działamy na polskim rynku od 25 lat. Finansujemy maszyny i urządzenia, środki transportu i technologie, oferując naszym klientom leasing, pożyczkę i inne rozwiązania finansowe.

Nasza przynależność do Grupy jest gwarancją bezpieczeństwa finansowego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i wspieramy klientów ekspercką znajomością rynku krajowego, branż oraz zasad finansowania różnych grup aktywów.

Współpracujemy też z dostawcami, którzy oferują usługi w skali globalnej, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom konkurencyjne transakcje.

Posiadamy 4 oddziały w Polsce, z główną siedzibą w Warszawie.

Nasze wewnętrzne relacje opierają się na wzajemnym szacunku, tolerancji dla różnic indywidualnych, promowaniu dialogu i dzieleniu się wiedzą. Podobnie pracujemy z naszymi klientami. Pomagamy im w realizacji projektów, zwracając uwagę na wszelkie ryzyka z tym związane. Dbamy o przestrzeganie zasad przejrzystości, najwyższych standardów etycznych i rzetelności informacji.

Rekrutujemy tylko w oparciu o nasze wymagania i indywidualne zalety każdego kandydata. Rozwijamy umiejętności zawodowe pracowników i zwiększamy zakres ich odpowiedzialności, unikając wszelkiego rodzaju dyskryminacji.

Doradca ds. leasingu w sektorze maszyn i urządzeń, podlaskie