Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

PlichtaO firmie

  • Lubowidzka 40, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Plichta

Lubowidzka 40

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Doradca ds. likwidacji szkód to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, przygotowywaniem dokumentacji, obsługą klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie realizacji. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu. Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Twój zakres obowiązków:

• aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi

• wykonywanie oględzin

• nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych (otwieranie i fakturowanie zleceń, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji)

• kontakt z ubezpieczycielem w ramach likwidacji szkód

• reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Nasze wymagania

  • dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista

  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych

  • orientacja na wyniki

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • korzystne rabaty

  • specjalistyczne szkolenia

  • umowę B2B

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi