Oferta pracy

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

PlichtaO firmie

Rekrutacja zdalna

Plichta

Wschodnia 38

Toruń

Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to  jesteś  osobą  której  szukamy.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń, ul. Wschodnia 38

Doradca ds. likwidacji szkód to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, przygotowywaniem dokumentacji, obsługą klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie realizacji. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu. Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi
  • wykonywanie oględzin
  • nadzór nad poprawnością  wykonanych prac serwisowych (otwieranie i fakturowanie zleceń, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji)
  • kontakt z ubezpieczycielem w ramach likwidacji szkód
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych
  • orientacja na wyniki
  • prawo  jazdy  kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • korzystne rabaty
  • specjalistyczne szkolenia
  • umowę B2B
CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy