Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Likwidacji Szkód

AUTO GT SP. Z O.O.O firmie

AUTO GT SP. Z O.O.

Połczyńska 95

Warszawa

Autoryzowany Serwis HYUNDAI/MITSUBISHI

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przyjmowanie samochodów do naprawy
  • Obsługa klientów i zarządzanie procesem likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do rozliczania szkód i współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Wystawianie faktur po naprawach
  • Koordynacja procesu wypłaty odszkodowania

Wymagania

  • znajomość branży likwidacji szkód – doświadczenie min. 2 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość techniki motoryzacyjnej oraz rynku samochodowego
  • duże zaangażowanie
  • znajomośc programu Audatex
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • prawo jazdy kategoria B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Pracę w zespole o dużym doświadczeniu w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ”.

w temacie umieszczając nazwę stanowiska, do dnia 21.04.2018 r.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne