Oferta pracy

Doradca ds. marketingu online

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twoje miejsce pracy:

 Amerykańska korporacja która projektuje, rozwija i dostarcza innowacyjne rozwiązania cyfrowe dla liderów w dziedzinie min. e-commerce i marketingu internetowego.

Doradca ds. marketingu onlineNumer ref.: MEP/KRA/MAS

Obowiązki:

  • kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientami wewnętrznymi, oferujący najlepsze rozwiązanie dla ich biznesu
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych,
  • terminowa realizacja zadań,
  • wsparcie klienta w rozwiązywaniu bieżących problemów i podnoszeniu skuteczności kampanii w social media z wykorzystaniem płatnej reklamy,
  • raportowanie mechanizmów kampanii do klienta i przedstawianie konkretnych wyników liczbowych,
  • osiągnięcie założonych celów sprzedażowych, za co przyznawane są dodatkowe premie pieniężne.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - ze względu na międzynarodowy charakter firmy,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego lub czeskiego na poziomie C1 - również mówiona, będziesz z tym językiem pracować na co dzień,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • silne umiejętności interpersonalne,
  • umiejętności lub wiedzę dotyczącą funkcjonowania narzędzi digital marketingu (GoogleAds, FacebookAds).

Poza atracyjnymi warunkami otrzymasz:

  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku,
  • premie sprzedażowe,
  • pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnym biurowcu,
  • prywatną opieka medyczna dla pracowników,
  • kartę sportowa,
  • realną możliwość rozwoju w firmie,
  • styl zarządzania korporacją – dzięki któremu każdy pracownik własną pracą może osiągać wysokie wyniki i stanowiska,
  • wsparcie przez cały okres zatrudnienia – od rozpoczęcia pracy, przez wszystkie etapy rozwoju.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne