Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Najmu / Sprzedaży nieruchomości

SKYLIGHT BROKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa zlecenie, umowa agencyjna
115 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
115 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wilcza 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SKYLIGHT BROKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wilcza 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i tworzenie ofert nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

  • praca terenowa - spotkania z klientami na nieruchomościach

  • kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych

  • doradztwo klientom w zakresie transakcji

  • obsługa transakcji sprzedaży lub najmu nieruchomości

  • sprzedaż i negocjacje

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy

  • otwartość na rozwój i wyzwania

  • ambicja, samodzielność w działaniu

  • wysoka kultura osobista

  • prezencja adekwatna do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • biegła znajomość jęz. polskiego - wymóg konieczny

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość wybranego języka obcego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w bezpośredniej obsłudze klienta

To oferujemy

  • współpracę z działem sprzedaży lub działem najmu nieruchomości

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub B2B (do wyboru przez kandydata)

  • wynagrodzenie w wybranym przez kandydata systemie: prowizja lub mieszany (podstawa lub system bonusów + prowizja) - możliwość ponadprzeciętnych zarobków

  • ciekawa i niemonotonna praca - każdy dzień to wiele zadań, przeważającą częścią są spotkania z klientami oraz kontakt telefoniczny

  • work-life balance - elastyczny czas pracy pozwala Ci godzić pracę z innymi zajęciami

  • szerokie możliwości rozwoju: przejrzyste zasady awansu, rozwój w sprzedaży lub ścieżka liderska

  • liczne szkolenia i warsztaty (w tym pakiet szkoleń wdrożeniowych od A do Z)

  • przyjazna atmosfera - po prostu lubimy ze sobą pracować

  • niezbędne narzędzia pracy

  • biuro usytuowane w ścisłym Śródmieściu (oddział główny) - łatwo dotrzeć do nas z każdego miejsca w Warszawie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Skylight Brokers Sp. z o.o. to nowoczesne biuro nieruchomości, działające pod marką z sukcesem tworzoną od 2016 r. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mają wspólne marzenie – wprowadzać wyższe standardy na rynku obrotu nieruchomościami. Naszym aktualnym obszarem działalności jest sprzedaż oraz wynajem lokali i domów na terenie Warszawy oraz jej okolic, a także w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy