Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Bydgoszcz, Szubin, Osielsko (pow. bydgoski), Białe Błota (pow. bydgoski), Brzoza (pow. bydgoski), Łochowo (pow. bydgoski), Żnin, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Biała Posesja Nieruchomości to między innymi 25 lat doświadczenia na rynku realizacji i inwestycji budowlanych i nieruchomościowych w Polsce i za granicą.

To ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem. Doceniamy wiedzę, doświadczenie, gotowość do ciągłego rozwijania profesjonalnych umiejętności. Zatrudniamy również młode i ambitne osoby, które są gotowe na szybką i profesjonalną karierę. Dla pracowników bez doświadczenia w branży inwestujemy w szkolenia i rozwój aby nasze usługi wyróżniała zawsze najwyższa jakość na rynku.

Jeżeli masz wysoką motywację, potencjał do rozwoju w nowej branży, nie boisz się wynagrodzenia zależnego od wyników – dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Białe Błota (pow. bydgoski), Łochowo (pow. bydgoski), Brzoza (pow. bydgoski), Osielsko (pow. bydgoski)

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania tematyką nieruchomości;
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • pozytywnego nastawienia i determinacji w realizacji celów;
  • przedsiębiorczości, kreatywności i chęci szybkiego awansu;
  • gotowości do ciągłego podnoszenia kompetencji;
  • samodzielności, umiejętności planowania i organizacji pracy;
  • dbania o pozytywny wizerunek firmy;
  • znajomości lokalnego rynku nieruchomości.

Podstawowe zadania w pracy:

  • aktywne pozyskiwanie klientów;
  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów;
  • doradztwo i pośrednictwo w przeprowadzaniu transakcji;
  • budowanie partnerskich i długoterminowych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo atrakcyjna prowizja;
  • możliwość rozpoczęcia współpracy w oparciu o umowa o prace, umowa zlecenia, własna działalność;
  • samodzielne stanowisko;
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do nowych obowiązków;
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • służbowe narzędzia pracy jak np. laptop, telefon, samochód;
  • do pełnej dyspozycji funkcjonalne, wyposażone biuro.
Jeśli jesteś ambitny, komunikatywny, silnie zmotywowany do pracy - prześlij swoje CV za pomocą przycisku

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się