Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CZY MYŚLAŁEŚ KIEDYŚ O PRACY W KOPALNI?

    Pewnie mieszkasz na Śląsku lub Zagłębiu i słyszałeś, że można tam nieźle zarobić. Tak, to prawda!
    A czy znasz kopalnię, w której strojem roboczym jest garnitur, a górnik ma czyste ręce?
    Coś się nie zgadza!?
    Spokojnie, też kopiemy. Może nie w pokładach węgla, lecz w czeluściach internetu, wyszukując najlepsze oferty nieruchomości dla naszych klientów.

    Co prawda nie damy Ci 13-stki i nie wypłacimy wczasów pod gruszą, bo w naszej Kopalni urobek na 13-stkę odłożysz sobie sam. Pracując efektywnie, na wczasy pod palmą pojedziesz kiedy tylko zechcesz a długość szychty Ty ustalasz.

    Z chwilą założenia naszej firmy słowo „kopalnia” nabrało nowego znaczenia. Nie jest już tożsame z ciemnością i pyłem. Dziś to jasne zasady, prestiż i satysfakcja.

    Rozwijaj z nami swoje pasje i kompetencje. POZWÓL SIĘ DOSTRZEC.

    Udowodnij nam, że jesteś Grubiorzem, którego szukamy, aplikuj teraz.
    Na naszej pierwszej, wspólnej szychcie Sztygar odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.
    Wydobywamy w Chorzowie przy ul Wolności 35, Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 8 i w nowo powstającej placówce w Gliwicach.

    Zapraszamy ambitnych kandydatów/kandydatki.

    Miejsce pracy: Chorzów, Gliwice, Sosnowiec

    Zadania:

    • Kompleksowa obsługa klientów chcących kupić lub sprzedać nieruchomość
    • Doradztwo, dobór rozwiązań pod indywidualne potrzeby klienta
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

    Od grubiorzy oczekujemy:

    • Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
    • Wysokich zdolności interpersonalnych
    • Umiejętności budowania relacji z klientami i innymi grubiorzami
    • Zainteresowania tematyką nieruchomości
    • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenia i zamiłowania do sprzedaży
    • Przedsiębiorczości i ambicji
    • Nie jest wymagane doświadczenie w kopalni :)

    Wartością firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:

    • Wysokie zarobki – podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
    • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
    • Poznanie skutecznych standardów obsługi klienta
    • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
    • Możliwość awansu

    Damy Ci:

    • Telefon służbowy, laptop i dobrą atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości przez KOPALNIĘ NIERUCHOMOŚCI WERONIKA SITAK, 41-500 Chorzów ul Wolności 35, NIP: 949-185-57-20,  zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez KOPALNIĘ NIERUCHOMOŚCI WERONIKA SITAK, 41-500 Chorzów ul Wolności 35, NIP: 949-185-57-20 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    opis