Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Nieruchomości

MetrohouseO firmie

  • Czarny Dunajec (pow. nowotarski)
    Czarny Dunajec (pow. nowotarski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości kupującym
  • monitorowanie rynku pod kątem analizy cen i ofert
  • współpraca z zespołem doradców Biura

Nasze wymagania

  • Budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • Otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
  • Wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
  • Wykształcenia min. średniego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Ambicji i samodzielności
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności
  • Doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

To oferujemy

  • Nowoczesny system szkoleń i wdrożenia
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • System CRM z największą bazą klientów w Polsce

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości Metrohouse i pośrednictwa kredytowego Gold Finance. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur oraz 1300 agentów i ekspertów kredytowych. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości i finansów. Posiadamy dużą bazę ofert i klientów.

Doradca ds. Nieruchomości, Czarny Dunajec (pow. nowotarski)