Doradca ds. Nieruchomości Ekskluzywnych

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym - w pośrednictwie finansowym oraz kredytowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej.

    Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ambitne projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
    DORADCA
    DS. NIERUCHOMOŚCI EKSKLUZYWNYCH
    Miejsce pracy: cała Polska

    OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI (WARUNEK KONIECZNY),
    • DOŚWIADCZENIA W AKTYWNYM POZYSKIWANIU KLIENTÓW,
    • DOŚWIADCZENIA W PRZEPROWADZANIU TRANSAKCJI SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI,
    • DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU I UTRZYMYWANIU DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI,
    • UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH I KOMUNIKACYJNYCH,
    • WYSOKIEJ KULTURY OSOBISTEJ,
    • DOBREJ ORGANIZACJI PRACY, OPTYMIZMU, ENTUZJAZMU I ZAPAŁU DO PRACY.

    TWOJE ZADANIA:

    • AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW,
    • PRZYGOTOWANIE OFERT HANDLOWYCH,
    • DORADZTWO W ZAKRESIE KUPNA NIERUCHOMOŚCI,
    • PEŁNA OBSŁUGA PRZEBIEGU TRANSAKCJI,
    • UCZESTNICTWO W TRANSAKCJACH VIP-OWSKICH,
    • SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ.

    Oferujemy:

    • WYSOKIE WYNAGRODZENIE PROWIZYJNE - 30-40 TYS. MIESIĘCZNIE,
    • BRAK OGRANICZEŃ FINANSOWYCH,
    • ELASTYCZNY CZAS PRACY,
    • PEŁNE WDROŻENIE I WSPARCIE,
    • SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE I WSPARCIE MENTORSKIE,
    • PEŁNE WSPARCIE DEPARTAMENTU MARKETINGU GRUPY ASSIDUUS,
    • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Assiduss Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14,02-676 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.