Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DORADCA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
    Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Olsztyn

    Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. Nasi najlepsi doradcy zarabiają średnio 15 000 zł miesięcznie i więcej!

    Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się siecią biur nieruchomości w Polsce z ponad 40 oddziałami w kraju. Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

    Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

    Zacznij zarabiać w nieruchomościach!

    Co otrzymasz:

    • Sprawdzone rozwiązania, pozwalające podpisywać umowy na wyłączność, - pewne wynagrodzenie i komfort sprzedaży,
    • Progresywny system wynagrodzeń,
    • Efektywne narzędzia sprzedażowe (intuicyjny system informatyczny, ułatwiający obsługę klientów, praca w infrastrukturze Google Aps for Work),
    • Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe,
    • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe,
    • Skuteczny marketing ofert wspierający sprzedaż (reklama nieruchomości w social media, przygotowanie do sprzedaży zgodnie ze sztuką home stagingu),
    • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowoczesnych technologii,
    • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia.

    Twoje zadania:

    • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,
    • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami,
    • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,
    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,
    • Rozwój i realizacja własnych pasji.

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju,
    • Determinacji w realizacji celów,
    • Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków,
    • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,
    • Kreowania rozwiązań i proaktywności.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest RÓŻnorodność. Wybierz Freedom w nieruchomościach!