Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 04.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pomysłu
    na siebie?

    Sprawdź nieruchomości!
    • Nieruchomości to jedna z najbardziej
      dochodowych branż.
    • Umożliwia nie tylko zarabianie ale także
      stabilne inwestowanie.
    • Na jednej transakcji można zarobić
      kilkadziesiąt tysięcy złotych.
    • Praca agenta gwarantuje elastyczność
      i prestiżowy zawód.
    DORADCA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
    Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Olsztyn

    Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. Nasi najlepsi doradcy zarabiają średnio 10 000 zł miesięcznie i więcej!

    Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się siecią biur nieruchomości w Polsce z ponad 40 oddziałami w kraju. Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

    Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

    Zacznij zarabiać w nieruchomościach!

    Co otrzymasz?

    • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność (stanowią one 90% naszej bazy!)
    • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów
    • Bogatą bazę klientów kupujących
    • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego
    • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)
    • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)
    • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
    • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii
    • Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe
    • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

    Twoje zadania?

    • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność
    • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości
    • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje
    • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Rozwój i realizacja własnych pasji

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
    • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji
    • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu!
    • Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
    • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
    • Determinacji w realizacji celów i pracowitości
    • Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy
    • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest RÓŻnorodność. Wybierz Freedom w nieruchomościach!