Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca ds. Nieruchomości

Nieruchomości „OSSA”O firmie

Nieruchomości „OSSA”

aleja Grunwaldzka 66

Gdańsk

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta,
  • pozyskiwanie nowych zleceń na terenie województwa pomorskiego,
  • dobieranie i przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • prezentację nieruchomości,
  • monitorowanie rynku oraz współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań.

Od Ciebie oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości,
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód,
  • zdolności handlowych i umiejętności ich praktycznego wykorzystania,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • otwartości, komunikatywności oraz umiejętności zarządzania swoim czasem,
  • chęci pracy z ludźmi (zarówno klientami jak i współpracownikami),
  • własnej działalności gospodarczej lub chęć jej założenia.

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, aparat,
  • bardzo wysoka prowizja od pozyskanych i sprzedanych nieruchomości,
  • dostęp do dedykowanej bazy z ofertami nieruchomości,
  • szkolenia uzupełniające wiedze i poszerzające umiejętności,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,
  • przepyszną kawę z ekspresu. 😊
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne