Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

Pepper HouseO firmie

3 00050 000 netto (+ VAT) / mies.

Pepper House

Karola Szymanowskiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów podażowych i popytowych,

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do transakcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży,

  • wykształcenia wyższego,

  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu,

  • gotowości do założenia działalności gospodarczej,

  • pozytywnego nastawienia do pracy,

  • otwartości na rozwój zawodowy,

  • dyspozycyjności.

To oferujemy

  • wynagrodzenie na start 3000 zł (przez 5 miesięcy) + prowizja,

  • profesjonalne szkolenie zawodowe i sprzedażowe,

  • dużą ilość Klientów popytowych,

  • profesjonalny marketing ofert,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy, aparat, dalmierz),

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w komfortowych placówkach w prestiżowych lokalizacjach

  • (Gdańsk - Garnizon; Gdynia - Sea Towers),

  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole.