Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

WILSONS NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca z Klientami poszukującymi oraz właścicielami nieruchomości

  • pozyskiwanie Klientów, doradztwo w zakresie ceny, przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości

  • pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami

  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji nieruchomości

Nasze wymagania

  • jesteś nastawiony/a na ponadprzeciętne zarobki

  • chciałbyś swobodnie dysponować swoim czasem

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt

  • elegancki styl ubierania to coś dla Ciebie

  • chcesz poszerzać swoją wiedzę

To oferujemy

  • najwyższe wynagrodzenie prowizyjne na rynku

  • kwartalne premie za dobre wyniki

  • wsparcie starszych doradców w stawianiu pierwszych kroków w nieruchomościach

  • sprzęt niezbędny do pracy - lustrzanka szerokokątna, laptop, dalmierz

  • cotygodniowe treningi motywacyjne

  • cykliczne imprezy integracyjne

  • rewelacyjną atmosferę dzięki której praca stanie się Twoim drugim domem

WILSONS NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nieruchomości to nasza pasja. Wiemy, że każdy zadowolony Klient Kupujący i Sprzedający przyprowadza nam kolejnych, więc dbamy bardzo, żeby nas polecano, praktycznie z tego „żyjemy”. Staramy się bardziej niż konkurencja, wiemy że świat zmienia się szybko i Klienci wymagają coraz więcej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania mające na celu najwyższą jakość usługi dla Klienta i szkolenia naszych Doradców.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Nie wymagamy doświadczenia - jeżeli masz to "coś" nauczymy Cię wszystkiego!

Oferujemy pracę w jednej z najdłużej działających agencji nieruchomości.

Stawiamy na pracę zespołową i dobrą atmosferę.

Jedyne czego wymagamy to Twoje zaangażowanie - zagwarantuje Ci ono wysokie zarobki i dobrą zabawę!