Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

Home Asset Sp. Z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych sprzedażą, zakupem lub najmem nieruchomości

  • rozwój i doskonalenie POS i jakości obsługi klientów

  • przygotowywanie wspólnie z nami strategii sprzedaży nieruchomości

  • prezentacje nieruchomości

  • przygotowanie klienta i dokumentacji nieruchomości do transakcji

  • udział w szkoleniach i spotkaniach zespołu

  • bieżąca analiza trendów i cen na rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • lubi uśmiech i często się uśmiecha :)

  • jest zaangażowana, bo lubi to, co robi

  • pozytywnie myśli o sobie i innych

  • szanuje i lubi ludzi

  • nie boi się zmian

  • szczerość i uczciwość traktuje jako dewizę swojego działania

  • nie boi się słowa wynagrodzenie prowizyjne i pracy w systemie „success fee”

  • uważa, że jej przewaga na rynku to jakość jej pracy, a nie liczba ofert nieruchomości

  • cierpliwie dąży do osiągnięcia wytyczonych celów

  • nie boi się mówić prawdy

  • ma umysł otwarty na nowe pomysły i rozwiązania

  • nie ma problemu ze słowem „sprzedaż” i „najem”

  • odróżnia mieszkanie od domu :)

Mile widziane

  • doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomości

To oferujemy

  • możliwość dobrego, godziwego zarobku w ramach wynagrodzenia prowizyjnego

  • możliwość pracy zdalnej, bo nie musisz pracować w biurze.

  • niestandardowe szkolenia przygotowujące do pracy oraz wzmacniające posiadane umiejętności

  • wsparcie na każdym etapie rozwoju indywidualnego (opieka mentorska i coachingowa)

  • dużą niezależność rozwoju zawodowego

  • wolność osobistą, gdyż pracujemy z klientami tylko na umowach ekskluzywnych

  • stabilne miejsce do rozwoju zawodowego

  • nasze ambicje i doświadczenie

  • rodzinną atmosferę

  • zorganizowany system obsługi klienta i jego nieruchomości

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Każdy dzień zależy od Ciebie!

Czy szukasz zawodu, który da ci niezależność. Nie tylko finansową, ale też zawodową i osobistą. W którym znajdziesz czas na kawę, ulubiony sport, poczujesz się jak w domu. Oddasz się swojej pasji. Zawodu, w którym spotkasz interesujących ludzi, pomożesz innym spełniać marzenia i zainspirujesz się ciekawymi nieruchomościami?

Czy chcesz pracować z szefem i zespołem pozytywnie nastawionych do pracy i życia ludzi?

Jeśli szukasz wolności finansowej, nieskrępowania sztywnymi godzinami pracy, możliwości rozwoju i samodoskonalenia, albo lubisz doradzać innym, chcesz pomagać w sprzedaży bądź zakupie nieruchomości i po prostu SZUKASZ miejsca, gdzie wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności i będziesz mógł się realizować, to…

HOME ASSET jest miejscem, gdzie pośrednictwo w obrocie nieruchomościami wykonujemy przez duże P. U nas znajdziesz entuzjazm, wiedzę i aurę sprzyjającą twoim działaniom.

Pracujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani, dlatego stawiamy na jakość pozyskiwanych ofert i obsługi naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym

momentem w życiu jest zakup bądź sprzedaż nieruchomości. Dlatego cechą wszystkich naszych doradców jest skuteczność i ogromny szacunek dla powierzonego nam przez Klientów zaufania. Dołącz do Nas, aby pracować z prężnym i pozytywnym zespołem, który idzie za potrzebami klienta.

Zapraszamy do współpracy!

www.facebook.com/HomeAsset

www.homeasset.pl

www.instagram.com/HomeAsset

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz kreować rynek nieruchomości, współpracować z ciekawymi ludźmi, uczestniczyć w ambitnych projektach, rozwijać siebie i swoje umiejętności – zapraszamy!

Kształtuj z nami rynek nieruchomości. Twórz zespół oparty na zdrowych zasadach, gdzie zaufanie i szacunek mają największe znaczenie. Wprowadzaj z nami nasze wartości:

„Nieruchomości sprzedajemy jakością” a w pracy z klientami „Słuchamy Twojego głosu i wyciągamy wnioski”.