Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

TREVO NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa zlecenie
2 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Startowa 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Startowa 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości

  • doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

  • kompleksowa obsługa klienta przy sprzedaży/zakupie nieruchomości

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami wg standardów marki Trevo

  • dbanie o bezpieczeństwo i sprawność przebiegu transakcji

  • dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej

Nasze wymagania

  • nastawienie handlowca

  • zaangażowanie i wytrwałość

  • chęć rozwoju, wzbogacania się i samodoskonalenia

  • pewność siebie i swoich umiejętności

  • umiejętności interpersonalne

  • pozytywne nastawienie do pracy i koncentracja na celach

To oferujemy

  • dla nowych agentów oferujemy wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wyników oraz wynagrodzenie prowizyjne

  • możliwość osiągania zamierzonych celów finansowych

  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, dalmierz, dział wparcia agenta, szeroki marketing, fotograf)

  • ciągły rozwój, m.in: szkolenia wdrażające, szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne i dbanie o ciągłe polepszanie kompetencji

  • wparcie Team Leader’ a na każdym etapie pracy

  • możliwości awansów

  • systemy bonusów, nagród, wyróżnień

  • atmosferę pozytywnych, nastawionych na cel i duże zarobki osób, które tworzą pomocny i zgrany zespół

  • spotkania integracyjne

  • przygotowanie do reprezentowania firmy Trevo

  • czynny udział w rozwoju firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • karta FitProfit

  • dla najlepszych auto firmowe

  • warsztaty

Czym powinno wyróżniać się dobre biuro nieruchomości? Odpowiedź wydaje się oczywista, dobrymi, skutecznymi agentami. Dlaczego więc biura nieruchomości mają taką, a nie inną opinię?

Jesteśmy na rynku po to, aby zmienić postrzeganie tego zawodu, zmieniając fajnych ludzi w dobrych agentów nieruchomości.

Jeśli interesuje Cię bycie skutecznym, mającym solidną wiedzę merytoryczną agentem nieruchomości, to TREVO jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy