Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

TOMASZ WIŚNIEWSKI NIERUCHOMOŚCI

5 000100 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Księdza Leona Miszewskiego 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • doradcy ds. nieruchomości w Gdańsku

  • Obowiązki na stanowisku doradcy ds. nieruchomości:

  • pozyskiwanie nieruchomości do obrotu,

  • podpisywanie umów pośrednictwa,

  • negocjowanie warunków współpracy,

  • spotkania z klientami,

  • pozyskiwanie dokumentów do zawarcia transakcji,

  • organizowanie oraz prowadzenie spotkań,

  • wsparcie dla stron w zakresie całego procesu transakcji,

  • badania potrzeb stron transakcji.

  • CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • budowanie relacji. Zawieranie i utrzymywanie przyjaznych kontaktów z zespołem,

  • asertywność oraz umiejętność wyrażania swoich uczuć, myśli, opinii, decyzji i życzeń - w bezpośredni i skuteczny sposób, nie naruszający przy tym godności drugiej osoby,

  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa,

  • dążenie do rezultatów,

  • systematyczność oraz wykonywanie zadań w sposób uporządkowany,

  • komunikacja - umiejętność precyzyjnego i jasnego wyrażania się oraz rozumienia wypowiedzi różnych typów osób,

  • miłe usposobienie, chęć i ambicja do pracy.

To oferujemy

  • Co oferujemy:

  • możliwość pracy w renomowanym biurze nieruchomości,

  • wysokie zarobki uzależnione od efektów działań,

  • szeroki pakiet szkoleń doskonalący rozwój zawodowy i osobisty,

  • stabilne miejsce zatrudnienia w nowym biurze w centrum Gdańska - Wrzeszcz,

  • dostęp do nowoczesnych aplikacji ułatwiających pracę,

  • narzędzia takie jak komputer oraz telefon służbowy,

  • wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej,

  • indywidualne podejście w procesie nauczania.

O nas

PÓŁNOC Nieruchomości to ogólnopolska franczyzowa siec biur nieruchomosci i jedna z największych firm działających na polskim rynku. PÓŁNOC Nieruchomości powstało w 1999 roku. Sieć liczy już przeszło 60 biur, w których pracuje ponad 250 profesjonalnych doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju.