Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia (okolice), Sopot (okolice)

    Do naszego biura szukamy osób:

    • interesujących się tematem nieruchomości,
    • pozytywne nastawionych i zdeterminowanych do realizacji celów,
    • umiejących budować relację z ludźmi i cechujących się wysoka kultura osobista,
    • z umiejętnością analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
    • systematycznych z bardzo dobrą organizacją czasu pracy,
    • samodzielnych w działaniu,
    • które swoją pracą będą budować profesjonalny wizerunek firmy.

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
    • prezentowanie nieruchomości,
    • obsługa transakcji przy wsparciu odpowiednich specjalistów,
    • utrzymywanie długofalowej relacji z klientami.

    Oferujemy:

    • pracę w kameralnym, energicznym i kreatywnym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia,
    • wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
    • wyjątkową, partnerską kulturę firmy.

    Zapewniamy:

    • dostęp do jednej z największych baz ofert nieruchomości,
    • niezbędne narzędzia pracy z możliwością zdalnego dostępu,
    • szkolenia i wsparcie doświadczonego zespołu,
    • współpracę z profesjonalnymi fotografami wnętrz,
    • wsparcie notariusza i doradcy kredytowego

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego (bądź innego języka obcego),
    • znajomość aspektów prawnych i dokumentacji dotyczącej nieruchomości,
    • doświadczenie w branży nieruchomości lub innych obszarach sprzedaży bezpośredniej.

    W Noble Nieruchomości stawiamy na rozwój naszych pracowników, dając im pełne wsparcie w dążeniu do sukcesów, jednocześnie dbając o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie.

    ZAPRASZAMY DO DOŁĄCZENIA DO NASZEGO ZESPOŁU!!!

    Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą prześlij CV klikając przycisk aplikowania
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.