Informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
WGN - NIERUCHOMOŚCI

Doradca ds. nieruchomości

WGN - NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości i klientów poszukujących

  • marketing własnej bazy ofert nieruchomości (do ponad 150 portali i serwisów)

  • konstruktywna współpraca z zespołem

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • organizacja procesu sprzedaży pod opieką dedykowanego, starszego Doradcy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność i pełne zaangażowanie

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • wysoka kultura osobista

  • kreatywność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • determinacja w realizacji celów

  • doświadczenie w branży nieruchomości jest mile widziane

To oferujemy

  • praca w największym koncernie obrotu nieruchomościami, niekwestionowanego lidera na rynku

  • know-how w zakresie skutecznego działania na rynku nieruchomości i 30-letnie doświadczenie

  • przejrzysty system wynagrodzenia oparty na wysokich prowizjach. Agenci WGN często osiągają ponadprzeciętne dochody.

  • bogatą bazę klientów sprzedających i kupujących

  • szeroki marketing ofert nieruchomości na portalach i w social media

  • efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, eksport ofert do ponad 150 portali i serwisów, własne 2 wydawnictwa, system MLS-WGN itp.

  • systematyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i umiejętności interpersonalne

  • wsparcie liderów w zespołach i pomoc prawną na każdym etapie transakcji

  • możliwość otwarcia własnego biura z ogromnym wsparciem centrali

WGN Nieruchomości, największy polski koncern obrotu nieruchomościami, posiadający 30- letnie doświadczenie na rynku nieruchomości poszukuje nowych współpracowników na stanowisku: Doradca ds. nieruchomości

Przewiń do profilu firmy

WGN w liczbach:

  • WGN to profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo. Każdego miesiąca Grupa przeprowadza ponad tysiąc transakcji, uzyskując duże przychody.

  • Na rynku - 30 lat.

  • Liczba Biur Nieruchomości i Deweloperskich WGN - 83.

  • Średni staż na rynku Biura WGN - 9 lat.

  • Ilość Partnerów posiadających 2 lub więcej własnych oddziałów - 7.

  • Ilość biur prowadzonych już przez drugie pokolenie - 7.

  • Liczba zatrudnionych osób - ponad 500, w tym 460 agentów.

  • Szacunkowy średni staż pracy agenta w WGN –7 lat.

  • Ilość transakcji w historii 30 lat - ponad 200 000.

  • Ilość zadowolonych klientów - ponad 410 000.

  • Ilość transakcji na 1 agenta / miesiąc - 1,8.

  • Własne tytuły wydawnicze nt. nieruchomości - 2.

  • Ilość własnych tematycznych portali Grupy WGN - 52.

  • Promocja nieruchomości WGN na portalach, serwisach i subdomenach - ponad 150.

  • Specjalizacja WGN - nieruchomości premium i komercyjne - 38%.