Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska sieć biur nieruchomości poszukuje osób, które są kreatywne, pełne entuzjazmu
    i nie boją się nowych wyzwań, na stanowisko:

    Doradcy ds. nieruchomości
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska

    • prezentacje nieruchomości,
    • koordynowanie procesu sprzedaży,
    • kompleksowa obsługa transakcji i prowadzenie negocjacji,
    • utrzymywanie długofalowego kontaktu z Klientem,
    • bieżąca obsługa Klientów oraz budowanie pozytywnych relacji, §pozyskiwanie ofert handlowych/nieruchomości,
    • budowanie bazy Klientów.

    Wymagania

    • doświadczenie w obsłudze Klienta,
    • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,
    • doskonała organizacja pracy i samodyscyplina,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • entuzjazm i zapał do realizacji celów,
    • nastawienie na efekty swojej pracy,
    • doświadczenie w rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanej pracy – prowizję,
    • gratyfikacje pozapłacowe, w tym wycieczki zagraniczne,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • duże i wszechstronne możliwości rozwoju zawodowego,
    • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem w branży,
    • nowoczesny system komputerowy wspierający organizację pracy, §pakiet socjalny,
    • możliwości rozwoju w ogólnopolskiej firmie,
    • udział w budowaniu silnej marki w oparciu o istniejącą grupę kapitałową,
    • wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych Klientów,
    • możliwość korzystania z istniejącej bazy Klientów,
    • samochód służbowy dla osób uzyskujących wysokie wyniki sprzedaży.
    Osoby zainteresowane pracą w prężnie działającej firmie prosimy o złożenie aplikacji i przysłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.