Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDK Silesia

    LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCI "MDK Silesia" to rozwijająca się firma oferująca profesjonalną obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz kompleksową obsługą.

    Biuro działające na terenie Katowic i okolic poszukuje
    kandydatów na stanowisko:

    Agent ds. nieruchomości

    Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w branży nieruchomości bądź zamierzasz rozpocząć pracę na w/w stanowisku to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Jeśli nie boisz się wyzwań dołącz do nas.

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • pozyskiwanie ofert sprzedaży i najmu
    • obsługa Klienta
    • opieka nad Klientem
    • profesjonalna prezentacja nieruchomości
    • przygotowanie oferty dla Klienta poszukującego nieruchomości
    • wprowadzanie ofert do bazy

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • punktualność, wytrwałość, rzetelność
    • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • wysoka etyka pracy
    • silna motywacja do pracy i realizacji celów
    • doświadczenie w sprzedaży lub w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawa+prowizja
    • program dla agentów
    • indywidualne podejście do pracownika
    • telefon, komputer, aparat fotograficzny
    • wyposażone biuro
    • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę
    • miłą i wesołą atmosferę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • reklamę ogłoszeń na kilkunastu portalach branżowych
    • wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "MDK Silesia" z siedzibą w ul. Pległych 21 42-431 Zawiercie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest "MDK Silesia" z siedzibą w Zawierciu przy ul. Pległych 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "MDK Silesia", zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    [KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY – PRZYKŁAD]

    Informacja przed rozwinięciem

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "MDK Silesia", zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez "MDK Silesia"  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz mdksilesia.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.