Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UNITED TRUST SP. Z O.O. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Keller Williams Poland

Doradca ds. nieruchomości

Keller Williams PolandO firmie

  • Karłowicza 9, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Karłowicza 9

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań

  • Pozyskiwanie ofert

  • Analiza rynku

  • Zaplanowanie działań marketingowych

  • Przygotowanie ofert

  • Promocja i prezentowanie nieruchomości

  • Kontakt z klientem

  • Zebranie dokumentacji do transakcji

Podział czasu pracy
80%

pozyskiwanie i obsługa klientów

20%

czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i otwartość

  • Rozwiązywanie problemów

  • Orientacja na Klienta

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży nieruchomości, ubezpieczeń, telemarketingu, sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Wsparcie największej międzynarodowej marki w branży nieruchomości

  • Nowoczesna technologia wspierająca pracę i rozwój agenta

  • Szkolenia merytotyczne i know how

  • Pozytywne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Indywidualnie projektowana ścieżka rozwoju kariery

  • Relacja partnerska w biznesie

  • Współpraca w oparciu o wartości takie jak: wzajemne wsparcie, wspólny cel, sukces jednej osoby sukcesem całego zespołu,

  • szacunek, zaufanie, zasada win-win

  • Sprawdzony model biznesowy

  • Wysoki udział w prowizji oparty o autorski system CAP

  • Duży zespół - duże możliwości

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • szkolenia zawodowe i rozwijające

Firma stworzona przez Agentów, dla Agentów i ich Klietnów.

BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

Tym co napędza sukces jest konsekwencja i zaangażowanie. Kultura organizacyjna Keller Williams opiera się o zrównoważony rozwój i dbałość o ludzi tworzących firmę. W naszym zespole nigdy nie zostajesz sam z problemem. Wspieramy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem ekspertów tworzących Keller Williams Poland, ale ogromnym zapleczem globalnej marki. Modelem, dzięki któremu każdy osiąga sukces, jeśli tylko tego chce. Dla nas najważniejsi są ludzie!

Jesteśmy obecni w 52 krajach współpracując z ponad 200.000 agentów. Dzięki temu stale podnosimy swoje kompetencje. Nasza technologia i marketing należą do najbardziej innowacyjnych w branży nieruchomości. Pozwalają na sprawne zarządzanie biznesem oszczędzając czas i pieniądze agentów. Współpracujemy z największymi - Google, Facebook, dostarczając najlepszych narzędzi i rozwiązań.

Kultura tworzy naszą rodzinę i społeczność, co jest rzadkie i wyjątkowe w branży nieruchomości. Kiedy jesteś w Keller Williams, jesteś w domu!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje