Oferta pracy

Doradca ds. Nieruchomości

INON sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości

  • prezentowanie nieruchomości Klientom

  • kompletowanie dokumentów nieruchomości

  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób:

  • zainteresowanych rynkiem nieruchomości

  • zaangażowanych

  • komunikatywnych

  • z wysoką kulturą osobistą

  • z umiejętnościami budowania relacji

  • chętnych do rozwoju osobistego

  • z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej (niekoniecznie w branży nieruchomości)

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • prowizja do 70 %

  • średnie zarobki 5.000 - 10.000zł

  • szkolenie wstępne

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia do pracy: aparat, laptop, telefon

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie Menedżera

O nas

Głównym zakresem działania Twoje M jest świadczenie Klientom usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a zatem zawodowo podejmowane czynności mające na celu skojarzenie ze sobą stron w szczególności przy zakupie, sprzedaży, zamianie, najmie, wynajmie nieruchomości oraz doradztwo w tym zakresie. Zespół Twoje M podejmuje szereg działań, aby każda zgłoszona do biura oferta kupna/sprzedaży wynajmy/najmu nieruchomości była w należyty sposób promowana.

Klientom podejmującym współpracę z naszym biurem zapewniamy fachowe doradztwo, bezpieczeństwo transakcji, kulturalną i kompetentną obsługę oraz podjęcie szeregu działań o charakterze marketingowym, mających na celu maksymalne zwiększenie szansy na skojarzenie stron transakcji kupna/ sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną reklamę ofert nieruchomości. Ponadto pomagamy korzystnie ubezpieczyć lub też skredytować daną nieruchomość.