Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych

QUERCO PROPERTY Sp z o.o.O firmie

  • Uphagena 27, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QUERCO PROPERTY Sp z o.o.

Uphagena 27

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań zespołu, zajmującego się komercjalizacją powierzchni magazynowych i produkcyjnych

  • przygotowywanie ofert nieruchomości

  • aktualizacja wewnętrznych baz danych

  • praca z klientem – aktywny udział w spotkaniach, mailing, telekonferencje

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie dobrych relacji z inwestorami i klientami

  • wsparcie transakcji najmu i sprzedaży nieruchomości

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone zadania – must have!

  • chęć rozwoju w branży nieruchomości komercyjnych – jesteśmy otwarci na kandydatów bez doświadczenia w tym sektorze

  • umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z klientem oraz zdolności sprzedażowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina, nastawienie na realizację celu

  • obsługa komputera i podstawowych narzędzi Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji

  • udział w ciekawych projektach

  • samodzielne, wyposażone stanowisko pracy

  • praca stacjonarna w biurowcu w Gdańsku Wrzeszczu – bardzo dobra komunikacja miejska – SKM, PKM, BUS, TRAMWAJ

  • praca w terenie (spotkania z klientami, wizytacje na nieruchomościach)

  • możliwość rozwoju i awansu, indywidualna ścieżka kariery dostosowana do preferencji kandydata

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze pracy

  • bonusy dla stałych współpracowników : karnet fitness-multiplex, udział w eventach sportowych i biznesowych, szkolenia branżowe, premie i upominki okolicznościowe, dofinansowania studiów kierunkowych, dobra kawa i słodkie przekąski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

W Querco Property Sp. z o.o. zajmujemy się szerokorozumianym doradztwem i wsparciem inwestycyjnym. Działamy na rynku nieruchomości komercyjnych takich jak: biurowce, magazyny, hale produkcyjne, grunty inwestycyjne i obiekty handlowe. Współpracujemy z lokalnymi firmami i międzynarodowymi korporacjami, pomagając naszym klientom na każdym etapie inwestycji.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy energicznej osoby, z pasją do nieruchomości, dla której bezpośredni kontakt z klientem to podstawa dobrej współpracy. Stawiamy na ludzi zaangażowanych, z otwartym podejściem do złożonych projektów, którzy chcą aktywnie brać udział w rozwoju firmy i budować pozytywną atmosferę naszego zespołu.