Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych

WILSONS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lęborska 3B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Lęborska 3B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości komercyjnych

  • spotkania z Klientami sprzedającymi, kupującymi lub wynajmującymi nieruchomości komercyjne

  • przygotowywanie ofert kupna/sprzedaży/wynajmu nieruchomości

  • prezentowanie ofert

  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji i koordynacja procesu sprzedaży

  • współpraca z działem marketingu w zakresie promocji ofert

  • monitorowanie nowych ofert pojawiających się w internecie oraz trendów w branży nieruchomości

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i pasja do pracy

  • chęć zarabiania dużych pieniędzy

  • samodzielność

  • przedsiębiorcze podejście

  • asertywność

  • odwaga w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • program mentoringowy

  • wyjątkową atmosferę w pracy

  • unikalne wsparcie marketingowe i sprzedażowe

  • sprzęt służbowy niezbędny do pracy

  • biuro w topowej lokalizacji

  • spotkania integracyjne

O nas

Kim jesteśmy?

Od ponad 10 lat pomagamy w sprzedaży, wynajmie lub zakupie wymarzonych domów, mieszkań, działek, biur i innych budynków usługowych.

Dobrze wiemy, że zadowolony Klient poleci nas swoim znajomym, dlatego dbamy o jakość obsługi i indywidualne podejście zarówno do Kupującego jak i Sprzedającego. Nasi Doradcy to wysokiej klasy eksperci, którym zapewniamy specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju.

Mówią o nas w mieście, że prowadzimy wyjątkową, rodzinną, opartą o partnerskie relacje firmę. Nasze wartości to uczciwość, rzetelność i pasja. Sprawdź, co mówią o nas nasi pracownicy: https://link.wilsons.pl/rekrutacja

Pieniądze to nie wszystko, ale u nas możesz naprawdę dobrze zarobić!

A do tego gwarantujemy świetną atmosferę, unikalne wsparcie marketingowe i godziny pracy, które sama/sam możesz ustalić!