Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych

Nuvalu Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie stałych relacji biznesowych

  • aktywne poszukiwanie klientów komercyjnych dla obiektów biurowych

  • obsługa procesu komercjalizacji

  • spotkania biznesowe i prowadzenie negocjacji handlowych

  • przygotowanie materiałów ofertowych i analiz

  • prowadzenie prezentacji

  • realizacja transakcji najmu biur

  • prezentacja nieruchomości klientom

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • bieżące monitorowanie rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • zdolności sprzedażowe

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office

To oferujemy

  • świetną atmosferę pracy

  • możliwość nauki od najlepszych ekspertów w branży

  • pakiet szkoleń dotyczących rynku nieruchomości i technik sprzedaży

  • bardzo duże możliwości rozwoju

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • biuro zlokalizowane przy metrze Rondo Daszyńskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

Interesują Cię nowoczesne budynki biurowe i wieżowce? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności biznesowe poprzez współpracę z przedstawicielami największych funduszy i międzynarodowych korporacji? Jesteś osobą kontaktową, która nie boi się wyzwań i jest nastawiona na realizację celów? - Jeżeli tak to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy!

Jesteśmy wiodącą polską firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych.

Przewiń do profilu firmy