Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

Neway Estate & Finance

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,,

  • współpracowanie z zespołem, deweloperami, zarządcami nieruchomości, inwestorami,

  • pozyskiwanie nieruchomości, przygotowywanie profesjonalnych ofert sprzedaży oraz prowadzenie prezentacji,

  • poszukiwanie najlepszej nieruchomości dla klientów,

  • negocjowanie umów,

  • organizacja umów sprzedaży i przekazania kluczy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i zapał do pracy,

  • kreatywność,

  • przedsiębiorczość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość w komunikacji,

  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,

  • umiejętność zarządzania czasem własnym,

  • sprawna obsługa pakietu Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • skuteczny marketing wspierający sprzedaż,

  • narzędzia pracy (MacBook , iPhone, iPad),

  • elastyczny czas pracy,

  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz e-learning,

  • wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,

  • przyjazna atmosfera pracy.

O nas

W Neway Estate&Finance zajmujemy się obsługą nieruchomości kompleksowo. Na naszą ofertę składają się: sprzedaż, zakup, wynajem, a także zarządzanie i finansowanie nieruchomości.

W Neway sprawnie i w jednym miejscu klienci otrzymują pomoc we wszystkich tematach, związanych z nieruchomościami. Od znalezienia działki, finansowania - po pomoc w doborze firmy wykończenia wnętrz.

Priorytetem naszej działalności jest opieka nad klientami i ich inwestycjami. Pracujemy tak, by maksymalnie uprościć dla nich formalności. Dzięki temu uwalniamy ich czas. To właśnie relacje z klientami i zaufanie, jakim nas obdarzają, stanowią największą wartość Neway.

Neway Estate&Finance tworzą eksperci, którzy pracują w nieruchomościach, finansowaniu i marketingu od wielu lat. I to właśnie dzięki doświadczeniu z różnych dziedzin, w Neway jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom więcej.