Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca ds. Nieruchomości

SonarHome S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów sprzedających i nabywających nieruchomości,

  • Negocjacja warunków współpracy i zawieranie umów pośrednictwa,

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

  • Rejestracja zdarzeń w systemie sprzedażowym (CRM) oraz raportowanie,

  • Pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy,

  • Bieżące monitorowanie zmian na rynku nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży nieruchomości,

  • Znajomość zasad obsługi systemów sprzedażowych (CRM),

  • Silna motywacja wewnętrzna, determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji celu,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Entuzjazm i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym komfort podczas spotkań i komunikatów ogólnofirmowych,

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w jednym z najprężniej rozwijających się start-upów w Polsce,

  • Specjalnie zaprojektowaną ścieżkę wdrożenia,

  • Dodatkowe szkolenia od pierwszego dnia pracy,

  • Możliwość tworzenia nowego oddziału SonarHome od podstaw,

  • Wsparcie od managera i zespołu na każdym etapie pracy!

  • Dostęp do kompletu nowoczesnych narzędzi usprawniających codzienną pracę,

  • Atrakcyjny system prowizyjny, bez górnej granicy zarobków,

  • Dostęp do szerokiej bazy Klientów, którą budujemy dzięki naszej autorskiej, inteligentnej wyceniarce,

  • Wybór formy współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

SonarHome to warszawski start-up działający w branży prop-tech, wielokrotnie listowany jako jeden z najprężniej rozwijających się start-upów w Polsce (m.in. #3 w zestawieniu Top Poland Startup to follow in 2022). Od 2018 roku oferujemy unikatową usługę na polskim rynku nieruchomości, która wkrótce będzie dostępna w innych miastach Europy. Dzięki wykorzystaniu kombinacji nowoczesnych technologii wspierających najwyższej jakości działania sprzedażowe pomagamy każdemu podjąć i zrealizować najlepsze decyzje sprzedaży i kupna nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy