Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

Krakownieruchomosci.euO firmie

5 00030 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Tadeusza Pawlikowskiego 7
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Krakownieruchomosci.eu

Tadeusza Pawlikowskiego 7

Kraków

Nieruchomości są naszą pasją i jednocześnie sposobem na życie !

Krakównieruchomości.eu to zespół kreatywnych i zmotywowanych doradców, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze rynku pierwotnego, wtórnego, sprzedaży produktów inwestycyjnych i wynajmu nieruchomości w Krakowie.

Twoje obowiązki :

  • budowanie relacji z klientami,
  • prezentacja ofert z rynku pierwotnego,
  • pozyskiwanie ofert na sprzedaż,
  • negocjowanie umów,
  • obsługa klientów poszukujących wyjątkowych apartamentów,
  • wykonywanie sesji fotograficznych obsługiwanych mieszkań,

Nasze oczekiwania:

  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Pewność siebie będzie sporym atutem
  • Optymizm
  • Prawo jazdy kat B mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z klientem przy sprzedaży
  • Nastawienie na rozwój
  • Nieszablonowe myślenie
  • Samodyscyplina
  • Wysoka kultura osobista

Z naszego doświadczenia największa satysfakcję oraz efekty z pracy maja osoby otwarte, konkretne, lubiące kontakt z nowymi ludźmi oraz ciągłe nowe wyzwania.

Oferujemy:

Oferujemy nasz sprawdzony model sprzedażowy, pracę w dynamicznym zespole nastawionym na skuteczność i sukcesywną realizację obranych celów oraz zarobki adekwatne do poziomu skuteczności i zaangażowania.

Zapewniamy kompleksowe szkolenie wprowadzające w świat nieruchomości.
Elastyczne godziny pracy, agent sam gospodaruje swoim czasem. Liczy się efekt.Stosujemy nowatorskie rozwiązania dlatego poszukujemy osób kreatywnych i otwartych na rozwój.
Potrzebujemy osób umiejących działać oraz podejmować decyzje w czasach zmieniającego się dynamicznie otoczenia jakim są krakowskie nieruchomości.Nasze biuro zajmuje się obsługa klientów wymagających.
Współpracujemy z większością deweloperów działających na Krakowskim rynku, dzięki czemu współpraca z nami gwarantuje największą bazę nowych mieszkań, które obecnie cieszą się największym zainteresowaniem.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne na każdym etapie działania.

Ogłoszenie archiwalne