Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Kraków, Tarnów, Wadowice, małopolskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Wadowice

    Jeśli jesteś samodzielny, odpowiedzialny i przedsiębiorczy a do tego umiesz słuchać, wyciągać wnioski i kojarzyć fakty, to dlaczego jeszcze nie zarabiasz w nieruchomościach? To praca idealna dla Ciebie! Dla NAJLEPSZYCH.

    Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

    Nasze zespoły budują doświadczeni sprzedawcy, konkretni, niezależni i przede wszystkim konsekwentni. Nigdy nie odpuszczają. Działają jak snajperzy ze 100% skutkiem. To pozwala pracować im na umowach na wyłączność i uzyskiwać świetne zarobki. Szukasz zmiany? Pomyśl o nas!

    Twoje Zadania:

    • SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,
    • utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,
    • KOORDYNACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,
    • ORGANIZACJA i monitoring przebiegu transakcji,
    • WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,
    • realizacja CELÓW,

    Czego oczekujemy:

    • DOŚWIADCZENIA i SKUTECZNOŚCI w sprzedaży,
    • DETERMINACJI w realizacji celów,
    • umiejętności SŁUCHANIA,
    • KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,
    • umiejętności PODEJMOWANIA DECYZJI,
    • KREOWANIA rozwiązań.

    Oferujemy:

    • usługi najwyższej JAKOŚCI,
    • BRAK OGRANICZEŃ finansowych,
    • pełne WDROŻENIE,
    • SZKOLENIA doskonalące umiejętności sprzedażowe,
    • nowatorskie NARZĘDZIA,
    • ATMOSFERĘ wsparcia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.