Oferta pracy

Doradca ds. nieruchomości

MetrohouseO firmie

1‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Czechowska 36
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Metrohouse

Czechowska 36

Lublin

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Opis stanowiska:

  • intensywne i skuteczne pozyskiwanie nieruchomości
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • negocjowanie warunków transakcji
  • utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z klientami

Oczekujemy:

  • chęci osiągnięcia sukcesu
  • otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
  • wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
  • silnej samodyscypliny
  • dobrej organizacji pracy
  • ambicji i samodzielności
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności
  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny)
  • narzędzia do pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
  • system CRM do obsługi zleceń
  • największą bazę nieruchomości
  • szkolenia z profesjonalnymi trenerami
  • realne możliwości awansu
  • nagrody motywacyjne
  • silną markę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy