Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Milanówek, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WGN – największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami i jeden z największych w Europie

    Poszukuje

    Doradców ds. nieruchomości (tylko z doświadczeniem)

    Miejsce pracy: Milanówek, Warszawa

    Grupa WGN działa na rynku już 25 lat. Jest największą siecią obrotu nieruchomościami w Polsce. Posiada blisko 100 oddziałów, w których pracuje ponad 500 agentów i doradców.

    W związku ze stałym rozwojem Grupa WGN poszukuje do pracy w Oddziałach WGN na terenie całej Polski agentów i doradców ds. nieruchomości.

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
    • obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości
    • zawieranie umów pośrednictwa
    • przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu iNet.wgn.pl
    • dokonywanie prezentacji oferty
    • udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie Inet

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie – stała miesięczna podstawa + dodatkowe wysokie atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
    • stabilną pracę, w dużej renomowanej i stale rozwijającej się firmie – średni okres zatrudnienia w WGN to 8,5 roku
    • kompleksowe szkolenia i stałe wsparcie liderów
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • doradztwo prawne dla agentów i klientów
    • dostępd do dużej baza klientów (ponad 25 000); średnia ilość transacji / agent / miesiąc: 2,7

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • samodzielności oraz determinacji w działaniu
    • wysokiej kultury osobistej
    • chęci i umiejętności budowania relacji z klientami
    • doświadczenia w pracy w biurze nieruchomości

    Buduj swoją karierę z marką WGN

    więcej informacji: Doradca ds. nieruchomości

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"