Doradca ds. nieruchomości

  • Piotrków Trybunalski, Sieradz, Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 23.09.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 23.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WGN – największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami i jeden z największych w Europie

    Poszukuje

    Doradców ds. nieruchomości (tylko z doświadczeniem)

    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Sieradz, Wieluń
    Grupa WGN działa na rynku już 27 lat. Jest największą siecią obrotu nieruchomościami w Polsce. Posiada blisko 80 oddziałów, w których pracuje ponad 500 agentów i doradców.

    W związku ze stałym rozwojem Grupa WGN poszukuje do pracy w Oddziałach WGN na terenie całej Polski agentów i doradców ds. nieruchomości.

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
    • obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości
    • zawieranie umów pośrednictwa
    • przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu iNet.wgn.pl
    • dokonywanie prezentacji oferty
    • udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie Inet

    Wybranym kandydatom oferujemy:
    • wysokie wynagrodzenie – stała miesięczna podstawa + dodatkowe wysokie atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
    • stabilną pracę, w dużej renomowanej i stale rozwijającej się firmie – średni okres zatrudnienia w WGN to 8,5 roku
    • kompleksowe szkolenia i stałe wsparcie liderów
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • doradztwo prawne dla agentów i klientów
    • dostęp do dużej baza klientów (ponad 25 000); średnia ilość transakcji / agent / miesiąc: 2,7

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • samodzielności oraz determinacji w działaniu
    • wysokiej kultury osobistej
    • chęci i umiejętności budowania relacji z klientami
    • doświadczenia w pracy w biurze nieruchomości

    Buduj swoją karierę z marką WGN

    więcej informacji: Doradca ds. nieruchomości

    Informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WGN- Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że.WGN- Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy współpracy, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez WGN- Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe lub też ich usunięcia.Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w .WGN- Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych".

    WGN - największy polski Koncern Obrotu Nieruchomościami i jeden z większych w Europie. Posiada blisko 100 Oddziałów franczyzowych, w których pracuje ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. Działa dynamicznie i z sukcesem ponad 26 lat. Imponująca oferta nieruchomości, przy skutecznej międzynarodowej promocji zachęca do współpracy inwestorów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.Dzięki stabilnej pozycji rynkowej oraz zaufaniu klientów do marki WGN baza nieruchomości MLS-WGN prezentowana m.in. na portalu www.wgn.pl  powiększa się codziennie o kolejne kilkaset ofert nieruchomości.W swojej historii, Grupa WGN wykonała usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa inwestycyjnego, jak również międzynarodowego marketingu dla ponad 100.000 firm i instytucji z ponad 70 krajów. WGN w 2016 roku przeprowadził rekordową ilość transakcji - ponad 6400 i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,6 mld złotych. WGN na koniec roku 2016 posiadał w swojej bazie MLS - WGN ponad 30 tysiący ofert nieruchomości. WGN posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.