Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bonus W. Walasik Spółka jawna, al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bonus W. Walasik Spółka jawna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Bonus Nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Bonus NieruchomościO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i zapewnienie im profesjonalnej obsługi

  • Budowanie długoterminowych, dobrych relacji biznesowych

  • Przygotowanie ofert i prezentacja nieruchomości

  • Wsparcie klienta w procesie transakcji

  • Współpraca z ekspertami kredytowymi, notariuszami, deweloperami

  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Organizowanie swojego czasu pracy

  • Przedsiębiorczość, samodzielność i ambicja

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Uczciwość i odpowiedzialność

  • Traktowanie ewentualnych trudności jako wyzwanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Co najmniej średnie wykształcenie

Mile widziane

  • Znajomość języka obcego

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • SZKOLENIA z najlepszymi i najbardziej rozpoznawalnymi ekspertami w branży

  • KOMPLEKSOWE WDROŻENIE od podstaw

  • WSPARCIE na każdym etapie współpracy poparte wieloletnim doświadczeniem

  • Gotowe rozwiązania i sprawdzone narzędzia MARKETINGOWE

  • Ponadprzeciętne ZAROBKI i nieograniczone możliwości ich wzrostu

  • Umowy partnerskie zapewniające unikatową ścieżkę ROZWOJU kariery

  • Optymalne NARZĘDZIA PRACY i sprawdzone rozwiązania

  • Przyjazna ATMOSFERA w zespole

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • szkolenia

BONUS NIERUCHOMOŚCI - KREUJEMY NAJNOWSZE TRENDY I ROZWIĄZANIA.

Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ.

Bonus Nieruchomości to:

blisko 100 agentów w całej Polsce,

11 biur w 9 miastach,

ponad 4.000 aktywnych ofert,

prawie 400 transakcji rocznie,

23 lata doświadczenia na rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje