Ta oferta pracy jest nieaktualna od 507 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2016-04-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zakładając Express House chcieliśmy uruchomić nie tylko prężną  firmę, ale przede wszystkim pozytywne miejsce. Miejsce, do którego bardziej pasują słowa REALIZACJA I ROZWÓJ niż tylko PRACA i OBOWIĄZKI. Udało się. Stworzyliśmy zgrany zespół specjalistów, którzy lubią siebie i lubią to co robią.
Dziś Express House jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji nieruchomości w Polsce, posiadamy już biura w Białymstoku, Lublinie, Poznaniu i Warszawie a w planach kolejne oddziały. Nasza marka jest rozpoznawalna i kojarzona z wysoką jakością usług, co ułatwia dostęp do odbiorców i pozwala na kolejne zawodowe wyzwania.
Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz możliwość uzyskania podstawy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Dostosowany program do zarządzania bazą danych klientów i ofertowania online
  • Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną, partnerską atmosferę
  • Cykliczne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe, obsługę prawną i marketingową
  • Gwarantujemy bazę klientów z którymi będziesz pracować
  • Samochód służbowy
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości
  • Dobór ofert nieruchomości dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Nie oczekujemy zbyt wiele. Większości rzeczy nauczysz się u nas. Fajnie jak interesujesz się tematyką nieruchomości, posiadasz prawo jazdy oraz szybko nawiązujesz kontakty i lubisz się rozwijać.

Zainteresowane osoby prosimy o przestanie CV wraz z zdjęciem oraz listu motywacyjnego Gwarantujmy poufność. Zgodne z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Oz U. z 2002 r. nr 101. poz 926 z późn. zm.) prosimy o załączone pisemnej zgody na przetwarzanie przez Express House danych osobowych w celach rekrutacji.
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się
tylko z wybranymi kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się