Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca ds. Nieruchomości

Investor NieruchomościO firmie

4 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Wilczak 16A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Investor Nieruchomości

Wilczak 16A

Poznań

www.investor.net.pl

INVESTOR Nieruchomości jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce z ponad 40 oddziałami na terenie całego kraju. Od 19 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Szukasz pracy w stabilnej branży, która mimo kryzysu dynamicznie się rozwija? Chcesz pracować w branży dającej wielkie możliwości zarobkowe i rozwojowe?Nieruchomości są naszą pasją, jeżeli twoją także, niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału INVESTOR Nieruchomości Poznań poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • organizacja i koordynowanie procesu sprzedaży/wynajmu
  • spotkania z klientami oraz prezentacja nieruchomości
  • prowadzenie negocjacji
  • realizacja celów sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientem
  • umiejętności sprzedażowych i handlowych
  • samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji, zdolności negocjacyjnych
  • prawa jazdy kat B oraz własnego samochodu – warunek konieczny
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • gotowości do założenia działalności gospodarczej

Co oferujemy:

  • bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie prowizyjne + dodatki)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, najnowocześniejsze oprogramowanie dla biur nieruchomości w Polsce wspierające profesjonalną sprzedaż)
  • nienormowany czas pracy – sam sobie ustalisz tempo i czas pracy, ponieważ dla nas liczy się realizacja zadań a nie czas spędzony w biurze
  • dostęp do bazy ofert nieruchomości
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie mentorsko- coachingowe
  • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • najlepsze metody promocji nieruchomości: usługi profesjonalnego fotografa, home staging, wirtualne spacery itp.
  • samochód służbowy dla najlepszych doradców oddziału

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne