Oferta pracy

CH&M DORADZTWO sp. z o.o.

Doradca ds. Nieruchomości

CH&M DORADZTWO sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości

  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną

  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie

  • aktywna współpraca z agentem kredytowym

Nasze wymagania

  • cenisz sobie niezależność

  • lubisz pracować w sprzedaży

  • chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód

  • masz wysoką motywację do pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisku pracy

  • nadzór i opiekę nad transakcjami

  • pomoc i wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami

  • w pełni wyposażone miejsce pracy w centrum Krakowa

  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

MINT PROPERTY S.C. - świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami od ponad 8 lat. Mamy swoje oddziały w Krakowie (2), Rzeszowie i Dębicy. Praca u nas to połączenie ciekawej pracy biurowej z pracą w terenie i kontakcie z klientem indywidualnym i biznesowym. Przeznaczona jest dla osób niezależnych i zmotywowanych do osiągania postawionych celów oraz bardzo wysokich zarobków, osób które po prostu wierzą we własny sukces.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Odwiedź naszą stronę: www.mintproperty.pl