Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

PRESTON NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

umowa zlecenie, umowa agencyjna
10 000100 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000100 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

  • Sprzedaż nieruchomości

  • Badanie stanu prawnego nieruchomości

  • Przygotowywanie nieruchomości na sprzedaż

  • Prezentowanie nieruchomosci

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Organizowanie dni otwartych na nieruchomościach

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości, najlepiej na stanowisku Agent nieruchomości lub Doradca ds. Nieruchomości

  • Rozwinięta empatia

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji

  • Entuzjazm

  • Konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne czyli procent liczony od wartości nieruchomości

  • Skuteczne szkolenia rozwojowe podnoszące skuteczność działania

  • Dostęp do programów pomagających w codziennej pracy

  • Skuteczne działania marketingowe Twoich nieruchomości

  • Pomoc w staniu się człowiekiem sukcesu.

O nas

PRESTON Nieruchomości to agencja specjalizująca się w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest pomagać klientom w ważnych dla nich chwilach, kiedy dochodzi do zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Zatrudniamy pasjonatów nieruchomości, jesteś nim? Jeśli tak - Dołącz do naszego zespołu!