Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

CENTRUM NIERUCHOMOŚCI

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży z ogromnym potencjałem

  • Jeżeli jesteś samodzielny i przedsiębiorczy

  • Jeżeli cenisz sobie pracę w miłej atmosferze w grupie fajnych ludzi

  • Jest to praca dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Komunikatywność

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Otrzymasz najlepsze na rynku narzędzia do pracy

  • Zapewnimy Ci stałą opiekę i pomoc merytoryczną

  • Możesz być pewien życzliwości zespołu współpracowników

O nas

WWW.CENTRUMNIERUCHOMOSCI.ORG