Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Koloseum Nieruchomości Łukasz Kłosiński z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Koloseum Nieruchomości Łukasz Kłosiński z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

Koloseum NieruchomościO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 21 sie 2021
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości

  • przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy

  • wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych

  • kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskanie najlepszej formy finansowania inwestycji

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • umiejętność negocjacji

  • nastawienie na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu

  • samodzielność

  • zajmowanie się aktywnym pozyskiwaniem ofert

  • wysoka kultura osobista

  • obsługa klientów na najwyższym poziomie

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości

To oferujemy

  • 1 Miejsce Na Liście Polecanych Biur Nieruchomości portalu Oto Dom

  • pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce, która została laureatem konkursów: Orły Nieruchomości 2019 oraz Orły Nieruchomości GOLD 2019

  • silną markę

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy, aparat, statyw

  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania

  • pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty

  • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów

  • komfortowe i nowoczesne warunki pracy

  • marketing i reklama na najwyższym możliwym poziomie

  • stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie

  • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Koloseum Nieruchomości

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES ZAWODOWY!! ZACZNIJ JUŻ OD DZIŚ!

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019 oraz Mamy 1 Miejsce na Liście Polecanych Biur Nieruchomości OTO DOM w Polsce.

Posiadamy już oddziały w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Toruniu.

Poszukujemy osób, które interesują się branżą nieruchomości.

Osób ambitnych, które chcą pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz rozwijać się w danym sektorze.

Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości, a co za tym idzie osiągający bardzo dobre wyniki.

Stawiamy na sukces, ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie!

Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przykrym obowiązkiem!

Przewiń do profilu firmy