Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koloseum Nieruchomości

    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES ZAWODOWY!! ZACZNIJ JUŻ OD DZIŚ!

    Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

    Posiadamy już oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Toruniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

    Poszukujemy osób, których interesuje branża nieruchomości.

    Osób ambitnych które chcą pozyskać wiedzę praktyczną odnośnie danej branży oraz rozwijać się w danym sektorze. Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie teoretyczne i praktyczne. Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna, sprzedaży nieruchomości i osiągający bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

    Stawiamy na sukces ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie!

    Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przymusowym obowiązkiem!!!

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • pracę z klientem w celu dokonania transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości
    • przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
    • wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych
    • kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskania najlepszej formy finansowania inwestycji

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • umiejętność negocjacji
    • chęć rozwoju zawodowego
    • prawo jazdy kat B oraz własny samochód
    • pozyskiwanie ofert
    • obsługa klientów
    • mile widziane: doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości

    UWAGA: zależy nam na najlepszych doradcach którzy mają bardzo wysoką motywację i zaangażowanie w celu zapewniania Sobie i firmie ponad przeciętnych dochodów (zarobki doradcy > 5000 PLN netto).

    Oferujemy:

    Nasze biuro chce zapewnić swoim pracownikom najlepsze warunki pracy.

    Jesteśmy elastyczni, dlatego dajemy możliwość pracy w ramach umowy o pracę z PODSTAWĄ oraz prowizją jak również osobom, prowadzącym własną działalność gospodarczą (bądź gotowym taką
    działalność otworzyć) na preferencyjnych warunkach.

    Cenimy twoje pomysły i zaangażowanie - razem tworzymy świetny zespół. Dołącz do nas !!

    Oferujemy:

    • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy ( podstawa + prowizja)
    • samochód służbowy dla najlepszych
    • pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
    • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów,
    • komfortowe i nowoczesne warunki pracy
    • reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych, w lokalnych gazetach, katalogu firmowym,
    • w dodatkach wydawanych przez partnerów
    • stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie
    • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
    • profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ZE ZDJĘCIEM oraz dopiskiem MIASTA na które kandydat aplikuje klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Koloseum Nieruchomości Łukasz Kłosiński z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Koloseum Nieruchomości Łukasz Kłosiński z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Koloseum Nieruchomości z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 15 , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Koloseum Nieruchomościz siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 15 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.