Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

Koloseum NieruchomościO firmie

5 000–50 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości
  • przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
  • wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych
  • kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskanie najlepszej formy finansowania inwestycji

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętność negocjacji
  • nastawienie na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu
  • samodzielność
  • zajmowanie się aktywnym pozyskiwaniem ofert
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa klientów na najwyższym poziomie

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości

To oferujemy

  • 1 Miejsce Na Liście Polecanych Biur Nieruchomości portalu Oto Dom.pl oraz Gratka.pl Morizon.pl
  • Pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce, która została laureatem konkursów: Orły Nieruchomości 2021, Orły Nieruchomości GOLD 2021, Orły Nieruchomości 2020, Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019, Orły Nieruchomości GOLD 2019, Orły Nieruchomości 2022.
  • silną markę
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • profesjonalnie wyposażone biuro, telefon służbowy, aparat, statyw
  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania
  • pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
  • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów
  • komfortowe i nowoczesne warunki pracy
  • marketing i reklama na najwyższym możliwym poziomie
  • stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie
  • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • szkolenie wdrożeniowe
  • udział w branżowych Konferencjach
  • firmowe eventy
  • konkursy z prestiżowymi Nagrodami
  • pełne wdrożenie
  • praca w dogodnej lokalizacji

Oferujemy

Pracę w NAJWIĘKSZEJ W POLSCE FIRMIE Z ODDZIAŁAMI WŁASNYMI.

Koloseum Nieruchomości

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES ZAWODOWY!! ZACZNIJ JUŻ OD DZIŚ!

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019, Orły Nieruchomości 2022 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019 oraz Mamy 1 Miejsce na Liście Polecanych Biur Nieruchomości OTO DOM w Polsce.

Posiadamy już oddziały w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Toruniu.

Poszukujemy osób, które interesują się branżą nieruchomości.

Osób ambitnych, które chcą pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz rozwijać się w danym sektorze.

Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości, a co za tym idzie osiągający bardzo dobre wyniki.

Stawiamy na sukces, ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie!

Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przykrym obowiązkiem!

Doradca ds. Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości, Swarzędz