Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Nieruchomości

HOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości.

Będziesz wykonywać wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne, a Twoje wynagrodzenie będzie oparte na prowizji.

Jeśli już pracujesz w sprzedaży i denerwuje Cię:

• częste nie domykanie transakcji,

• nawijanie makaronu na uszy,

• przeciąganie liny i ciągła szermierka słowna,

• monotonia i dzień świstaka

to być może warto, byś przeczytał to ogłoszenie do końca.

Nasze wymagania

  • czujesz się w kontaktach z ludźmi jak ryba w wodzie
  • jesteś ambitna/y i samodzielna/y w działaniu
  • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia
  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas
  • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań

Mile widziane

  • miałeś do czynienia ze sprzedażą
  • interesujesz się nieruchomościami

To oferujemy

  • Kontrakt B2B, umowa zlecenie
  • Jedne z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku
  • Wymiar pracy - Elastyczny czas pracy
  • Zarobki 5-25 tys.
  • Stabilną współpracę w nowoczesnej bardzo zaawansowanej technologicznie firmie
  • Okazję dołączenia do ambitnego zespołu agentów nieruchomości
  • Rozbudowaną bazę Klientów – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!
  • Dostęp do nieruchomości z segmentu rynku pierwotnego
  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż
  • Nowoczesne narzędzia sprzedażowe
  • Wsparcie departamentu prawnego
  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

Benefity

  • elastyczny czas pracy

HOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HOME to unikalne połączenie technologii i doświadczenia doradców nieruchomościowych. Nasz Zespół aktywnie współtworzy polski rynek obrotu nieruchomościami od lat, ugruntowując dobre praktyki i wyznaczając najwyższe standardy.

Naszą misją jest uproszczenie procesu zakupu, sprzedaży i finansowania nieruchomości, a tym samym zwiększenie jego dostępności dla klienta końcowego. Wykorzystujemy do tego autorskie rozwiązania i praktyczną wiedzę.

Doradca ds. Nieruchomości, Szczecin